Žmonės, turintys nuomuotus automobilius ilgą laiką arba kitaip tariant perkantys ilgalaikės nuomos paslaugą, po kurio laiko pripranta prie mašinos  ir norėtų ją perpirkti. Tačiau tokios paslaugos nuomos įmonės neteikia. Jiems tai netikslinga. Jiems tikslingiau tą mašiną ir toliau nuomoti ar tai ilgalaikiai nuomai ar tai trumpalaikiai. Automobilių nuoma Kaune ar kitose miestuose leidžiama ilgalaikiai nuomai. Taip mašiną galima turėti mėnesiais ar metais. Tada nereikia rūpintis nei mašinos priežiūra-techninė padėtis, padangos, švara- nei mašinos naujumu ar ką reikėtų daryti jai sugedus. Todėl automobilių nuoma Kaune neleidžia išsipirkti mašinų. 

Kokį automobilį reikia grąžinti į nuomos punktą?

Dažnai išsinuomavus automobilį nėra įsigilinimą kokį reikia grąžinti. Tokiu atveju yra didelė tikimybė, kad gausite primokėti pinigų ar tai už kuro baką, ar tai už valymo paslaugas. Todėl yra itin svarbu atkreipti dėmesį į tai kokią mašiną privaloma grąžinti į automobilių nuomą Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ar kituose miestuose. Vienas iš punktų, kurį sutartyje būtina išsiaiškinti tai kuro bako politika. Čia gali būti pilnas-pilnas, pilnas-tuščias, nepilnas-nepilnas politikos. Jei pasiimi pilną tai ir turi grąžinti pilną. Jei politika pilnas-tuščias, tai pasiimi pilna, o grąžinti gali ir tuščia. Jei politika yra nepilnas-nepilnas, vadinasi mašina yra pasiimama su pažymėtu kuro kiekiu ir grąžinama su lygiai tokiu pat kuro kiekiu. Taip pat svarbu išsiaiškinti kaip yra su mašinos sutvarkymu. Daugelis įmonių, kaip ir automobilių nuoma Kaune, reikalauja, kad mašinoje nebūtų rūkoma. Jei bus rūkoma dažniausiai gali tekti susimokėti didelę baudą. Taip pat  dalyje įmonių privaloma grąžinti mašina švarią, išvalytą ir nemurziną. Jei salonui gali reikėti cheminio valymo, salono persiuvimo šias išlaidas padengia nuomotojas, asmuo, kuris nuomojasi automobilį. 

Kodėl galima negauti tokio automobilio kaip matytame paveiksliuke rezervuojant?

Automobilių nuoma Kaune ir kitose miestuose bei šalyse automobilius skirsto kategorijomis. Kadangi mašinų yra daug ir įvairių modelių, jas paprasčiau nuomoti suskirsčius į kategorijas. To nežinantis žmogus atvažiavęs į automobilių nuomos Kaune ar kitame mieste punktą, gali nustebti, kad gavo kitokia mašiną nei matė paveiksliuke ją rezervuojant. Iš esmės tos mašinos funkciniu atžvilgiu yra tokios pat tik atrodo skirtingai. 

Svarbiausiai rezervuojant mašiną yra išsirinkti norimos kategorijos mašiną. O Išsirinkti norimos kategorijos mašiną pagelbės tik kelionės tikslo žinojimas bei keliaujančių žmonių kiekis.