Servisuose labai svarbu įsigyti įrangą, kuri gali padėtų darbus atlikti greitai ir paprastai. Kadangi vis daugiau žmonių skundžiasi gana didelėmis servisų kainomis – jų tikslas yra pasiūlyti paslaugas pigiau, tačiau tokios pačios geros kokybės. Op tam būtina gera įranga.

Šįkart norime aptarti transporto priemonių keltuvus, kurie padeda ne tik diagnozuoti problemas, tačiau taip pat ir jas sutvarkyti. Keltuvai yra labai įvairūs, jie skiriasi ne tik tipais, kainomis, tačiau ir charakteristikomis, kurios lemia konkretaus keltuvo panaudojimą versle.

Funkcionalumo galimybės – plačios

Kadangi keltuvai yra labai skirtingi – kiekvienas jų gali pasigirti ir skirtingomis funkcijomis. Kol vieni yra orientuotis į dvirates transporto priemones, tuo tarpu kiti geba išlaikyti techniką, kuri sveria net keliasdešimt tonų. „Priklausomai nuo serviso specializacijos – reiki rinktis ir konkrečią įrangą“- pasakoja keltuvų pardavėjai.

„Anksčiau daugelis tokio tipo darbų buvo atliekami su domkratais, kurie ne tik mažino funkcionalumą, tačiau taip pat ir mechanikų reikalavo ir kur kas daugiau laiko. Greičiau pavargstama, padaroma mažiau darbų, o tai didina paslaugų įkainius“.

Tai suvokdami daugelis transporto priemonių turėtojų visada bendradarbiauja tik su servisais, kurie turi keltuvus. Tai tik sąlyga, kad darbai bus atliekami greičiau, tad ir kainuos pigiau. Keltuvai – tarsi serviso darbų kokybės simbolis.

Investuokite į kokybę

Norėdami darbus atlikti ne tik greitai, tačiau taip pat ir saugiai – turėtume rinktis tik geriausios kokybės įrangą, kuri yra sertifikuota, turi garantijas.
Kadangi rinkoje tikrai galima rasti pigesnių nei įprasta kainą keltuvų – kyla klausimas, ar jie tikrai tokie geri, kaip kad tikimasi. Deja, ne. Ir jie ne tik kur kas greičiau sugenda, tačiau net ir gali sukelti pavojų darbuotojams, tad investuoti į kokybę – verta. Juk jis tarnaus kelias dešimtis metų, tad greitai atsipirks.

Keltuvų funkcionalumas

Patys auto keltuvai neatlieka jokio konkretaus darbo, tačiau kitų darbų atlikimas be šios įrangos būtų kur kas sudėtingesnis ir reikalautų kur kas daugiau laiko.
Tai sistema, kuri padeda kur kas greičiau ir paprasčiau pakeisti transporto priemonės ratus, taip pat patikrinti ir tuo pačiu keisti tepalus, įvertinti duslintuvo padėtį, važiuoklę ir kitus remonto darbus, kurie suteiks mašinai daugiau funkcionalumo.