Gerai žinome tai, kad apie elektromobilius šiandien yra diskutuojama, kalbama tikrai labai daug. Tačiau, tenka pripažinti, kad mokslu pagrįstos informacijos vis dar kiek stinga. Turime suvokti tai, kad kiekvienam ketinančiam naudotis tokio tipo transporto priemone ji yra labai svarbi, nes kitu atveju, praktinis naudojimas gali labai nuvilti ar net sukelti rimtų nemalonumų. Puikiai suvokiame tai, kad elektromobilio esmė yra saugoti gamtą ir naudoti kaip tik galima mažiau dirbtiniu būdu gaminamo kuro. Žinoma, tokiu atveju, didelis dėmesys yra skiriamas ir transporto priemonių taršai (išmetimui). Elektromobilio naudojimo atveju šie veiksmai yra itin minimalūs ar visiškai išnyksta. Tačiau, kaip teigia automobilių supirkėjai (https://automobiliupirkejai.lt/), Lietuvoje transporto priemonių parkas elektrifikacijos link keičiasi ne taip sparčiai, kaip norėtųsi.

 

Kokios priežastys lemia elektromobilio pasirinkimą?

 

Gerai žinome tai, kad norint naudotis elektromobilių, būtina suprasti tai, kad jis gali pareikalauti gana didelių investicijų. Verta pastebėti, kad mažiausiai jis gali kainuoti kelis tūkstančius eurų. O tai tikrai yra didelė sumą, kurią skirti transporto priemonei gali tikrai ne kiekvienas. Automobilių supirkimas (https://automobiliupirkejai.lt/automobiliu-supirkimas/) teigia, kad šiuo metu valstybėje yra suteikiamos paramos ir lengvatos norint pakeisti savo taršų automobilį. Tačiau, tenka pripažinti, kad jų dydis daugelio gyventojų tikrai netenkina. Tarkime, jei transporto priemonės kaina siekia 10 000 eu, o kompensacijos dydis yra vos apie 2 000 eu, natūralu, kad jūsų investicija šiuo klausimu bus tikrai labai didelė, kaip Automobilis. Tai reiškia, kad neretai tenka skolintis iš artimų žmonių ar sudaryti oficialias skolinimosi sutartis (lizingas, kreditas ar pan.). Puikiai suvokiame tai, kad nerimą kelia ne vienas kitas svarbus aspektas. Tylus versliukas: brangi automobilio detalė dingsta savininkams apie tai nė nežinant.

 

 

Automobilių supirkimas Vilniuje (https://automobiliupirkejai.lt/automobiliu-supirkimas-vilniuje/) specialistai nurodo kad viena iš rimtų priežasčių čia gali būti ir elektromobilių įkrovimo stotelės. Jų tinklas Lietuvoje dar tikrai nėra tinkamai išvystytas. Žmonės yra skatinami įkrovimo stoteles įsirengti savo namuose. Tačiau, puikiai suvokiame, kad tai vėl reikalauja didelių finansinių investicijų. Tad, tai sau gali leisti tik labai maža dalis šalies gyventojų. Be kita ko, automobilių supirkėjai Kaune (https://automobiliupirkejai.lt/automobiliu-supirkimas-kaune/) ir automobilių supirkėjai Klaipėdoje (https://automobiliupirkejai.lt/automobiliu-supirkimas-klaipedoje/) pastebi, kad elektros kaina šiuo metu tokių transporto priemonių savininkams ar žmonėms, ketinantiems jas įsigyti taip pat kelia labai didelį nerimą. Turime suvokti tai, kad šiuo metu, šis energetinis resursas nėra vienas iš stabiliausių. Nors nuolat yra kalbama apie žaliosios energijos privalumus, tačiau jos pagamintas kiekis dar nėra pakankamas. Naudotų automobilių trūkumas – ir elektromobilių rinkoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *