Užsienyje labai populiarėja kontaktiniai lęšiai, todėl dažnai ir ši mada po truputi atkeliauja ir į Lietuvą. Gera žinia yra tai, kad jau seniai mūsų šalyje kompanijos prekiauja žinomų gamintojų produkcija. Lęšiukas.lt galite rasti įvairiausių lęšių, o kas svarbiausia profesionalai visada pasiruošę padėti ir protingai konsultuoti. Renkantis kontaktinius lęšius turite žinoti keletą pagrindinių aspektų. Pirmiausia, tai niekada neverta orientuotis tik į parduodamos produkcijos kainas. Juk realiai suprantate, kad kokybiška produkcija negali kainuoti pigiau, todėl rinkdamiesi kontaktinius lęšius ieškokite tik kokybės. Dar vienas aspektas yra tai, kad akys vienas svarbiausių mūsų organų. Juk suprantate, kad sugadinus akis pasaulis pasikeis kardinaliai. Niekam ne paslaptis, kad vis daugiau jaunų žmonių turi silpstančias akis. Tai įtakoja labai dažnas išmanaus telefono ir kompiuterio naudojimas. Kiekvienam žmogui patarsime saugoti savo akis ir jeigu jau perkate akinius ar lęšius, tai žiūrėkite, kad jie būtų tikrai kokybiški ir nekenktų jūsų akims. Šiandien tokią produkciją galima nusipirkti ir Kinijos elektroninėse parduotuvėse, todėl labai logiška būtų manyti, kad ten parduodama produkcija neatitinka ES kokybės standartų.

Kiek laiko trunka produkcijos pristatymas?

Lietuvoje tokia produkcija pristatoma labai greitai. Dažniausiai per vieną, dvi darbo dienas. Aišku, jeigu perkate didmiesčiuose, tai kai kurios parduotuvės produkciją gali pristatyti per kelias valandas, tačiau tai kalba eina apie Vilnių ir Kauną. Deja, mažesniuose miesteliuose gyvenantiems pirkėjams lęšių reikės laukti kelias dienas. Aišku, toks produktas nėra pirmo būtinumo, todėl galima užsisakyti ir palaukti net ir savaitę laiko. Kaip pristatoma produkcija? Dažniausiai pristato kurjeriai, tačiau tuose miestuose, kuriuose yra paštomatai, tai prekes atsiimsite būtent jose.

Ar už dešimt eurų galima nusipirkti kokybiškus lęšius?

Ko gero daugiausiai diskusijų keliantis klausimas yra tai, ar už dešimt, penkiolika eurų galima nusipirkti kontaktinius lęšius. Peržiūrėjus elektroninėse parduotuvėse parduodamą produkciją galime drąsiai teigti, kad kainos tikrai nėra didelės. Kiekvienas norintis įsigyti kokybiškus lęšius, tai padaryti gali dar šiandien. Kompanijos siūlo tikrai didelį pasirinkimą ir užtikriną aukštą parduodamos produkcijos kokybę. Nėra taip, kad perkant mažiau kainuojančius lęšius jų kokybė būtinai bus bloga. Viskas priklauso nuo gamintojo. Kai kurios kompanijos savo produkciją parduoda visame pasaulyje, todėl logiška, kad kainos dažnai yra labai nedidelės. Kiekvienas norėdamas užsisakyti prekes internetu turės užpildyti savo duomenis ir atlikti apmokėjimą. Po kurio laiko į jūsų elektroninį paštą atkeliaus informacija apie patvirtinimas dėl gauto užsakymo.