Drąsiai būtų galima sakyti, kad internetinių svetainių kūrimas yra ne tik reikšmingas, bet ir įvairialypis procesas, apimantis daug akcentų. Taigi, apie internetinių svetainių kūrimą galima kalbėti labai daug, tačiau svarbiausia akcentuoti, kad yra daugybė su šiuo procesu susijusių klausimų, į kuriuos tikrai negalima atsakyti vienu žodžiu – taip ar ne. Taigi, keletą tokių klausimų ir norime aptarti šiandien.

Kas geriau: minimalizmas ar daugybė detalių? Tai – vienas iš tų klausimų, į kurį tikrai negalima  atsakyta vienu žodžiu. Nors nemažai specialistų tvirtina, kad minimalizmas yra puikus pasirinkimas, tačiau taip pat netrūksta nuomonių, tvirtinančių, jog nedidelis kiekis simbolių, paveikslėlių ar teksto, atrodo pakankamai skurdžiai, tad, kur kas geriau kurti svetainę, kurioje būtų gausu išvardintų akcentų. Taigi, akivaizdu, kad vieningos nuomonės nėra, todėl visada pravartu vertinti konkrečią situaciją – užsakovo poreikius bei informacijos kiekį, kurį siekiama perduoti.

Visada verta sekti naujausias tendencijas ir jas pritaikyti kuriant internetinę svetainių. Tai – dar vienas klausimas, į kurį taip pat negalima pateikti atsakyti vienareikšmiškai. Nors internetinių svetainių kūrimo tendencijos keičiasi kasmet ir neretai sakoma, kad būtent pagal naujausias rekomendacijas ir reikėtų kurti interneto svetaines; verta pastebėti, kad kai kurios iš jų gali būti visiškai netinkamos tam tikroje situacijoje. Taigi, siekiant atsakyti į klausimą, ar internetinių svetainių kūrimas kaina iš tiesų yra tas procesas, kuomet būtina sekti visomis įmanomomis tendencijomis, vertėtų atsakyti, kad viskas priklauso nuo individualios situacijos. Pavyzdžiui, viena šių metų tendencija sako, kad kuriant interneto svetainę, reikėtų rinktis barokinio stiliaus fotografijas. Vis tik, tikrai nebūtina elgtis būtent taip, verčiau žiūrėkite, ar konkreti tendencija iš tiesų galėtų jums pasitarnauti. Pavyzdžiui, jei jūsų verslas yra susijęs su gaminiais, kurie dvelkia modernumu, tokiu atveju, vargu ar baroko stiliaus fotografijos yra tikslingas pasirinkimas, labiau tiktų kita tendencija, pavyzdžiui, futuristinės spalvos.

Klausimai, į kuriuos negalima atsakyti vienu žodžiu, dažniausiai yra verti ilgų diskusijų. Vis tik, joms tikrai reikėtų skirti laiko, nes tik tokiu atveju priimsite naudingiausią sprendimą.

subconit.lt