Šiandien birželio 29d. gavome iPod touch 1G 16GB modelį , kuri apžvelgsime.  Klausimas kilą , kodėl seniausia modelį apžvelgsite? Mūsų portalas ir jo straipsniai yra originalus, todėl mes norime apžvalgas daryti įvairias.

Dizainas

Plonas, elegantiškas ir tvirtas šio grotuvo derinys.

Gražūs juodos spalvos rėmelis, apsemantys „Home“ mygtuką, kuris yra panašus į kompiuterio įjungimo mygtuką.

Apsaugantis iPod’o nugarėle, yra jos metalinis dangtelis. O jo privalumas, vienas iš tų jog jis neįkaista.

Komplekcija

Grotuvo dežutėje rasime pakrovėją, USB laidą, instrukciją , ausines.

Baterija

iPod’o baterija galima pilnai įkrauti per 1,5h , ir iškrauti klausant muzikos per 22h , o žiurintiems video filmukus baterija išlaikys iki 5valandų. Baterija negalime priskirti , prie geriausių. Bet grotuvui , būtent įdėta baterija kuri leistu ilgai klausyti muzikos , o ne žaisti žaidimus. Žaidžiant šiuo prietaisu baterija laiko iki 1,5h tai tiek pat, kiek įkrauti baterija pilnai.

Funkcionalumas

Grotuvas pagal savo paskirtį gali daugiau, nei jam reikėtu. Nepamirškime , jog grotuvai skirti klausyti muzikos ar žiurėti video. O šiame įrenginyje galėsite ir žaisti ir naudoti jį kaip užrašinę, laikrodį. Vienas iš minusų, nėra kameros. Todėl fotografuoti ir filmuoti su šiuo prietaisų negalėsite, bei ilgas internetinių puslapių užkrovimas trūgdys tiems kurie nori greitai įlysti į internetą.

Privalumai

   Klausantiems muziką, ilgai laikantį bateriją.

   Metalinis dangtelis, leis nusiraminti jei jūsų telefonas nukris ant nugarelės.

   Greitas muzikos įrašymas/atsisiųntimas.

   Didelės talpos grotuvas.

   Grotuvas, su kuo galėsite naršyti internetę.

Trūkumai

Nėra kameros

   Ilgas internetinių puslapių užkrovimas

   Spartesnis veikimas

Išvada

Grotuvas labiau skirtas muzikai klausytis nei žiurėti vaizdo įrašus ar žaisti žaidimus. Bet grotuvas geras tuom , jog galima su juo naršyti internetę, nors ir lėtas puslapių užkrovimas. Grotuvo nebegalime pasiūlyti niekam , nes šis iPod Touch jau išimtas iš prekybos. Todėl malonaus klausimo su šiuo grotuvų linkime tiem, kas jau turi jį įsigyjes.