Pastebėjus įtempiamų lubų kainą, išvaizdą, galutinį rezultatą tikrai sunku nesusižavėti tokiu sprendimu interjere. Šiuo metu rinkoje tai yra vienas iš greičiausių, patogiausių ir net pigiausių sprendimų sutvarkyti senas lubas ir paslėpti defektus. Anksčiau šis būdas pasigražinti namus buvo gana brangus, todėl jis buvo pasirenkamas itin retai, tačiau dabar tai bene geriausias sprendimas, kuris tikrai nekainuoja tiek daug. Kiekvienas dabar gali įpirkti tokią paslaugą ir džiaugtis itin dailiomis lubomis. Didėjant konkurencijai, kaina nukrito iki ganėtinai žemos, todėl baimintis dėl finansų pasirinkus šį būdą taip pat nereikia.

Pasaulyje įtempiamos lubos egzistuoja jau apie trisdešimt metų, deja, bet Lietuvoje jos atsirado kiek vėliau – prieš 15 metų. Tuomet tai buvo pramoga, nes vos keli specialistai teikė šią paslaugą. Dabar jų daug daugiau, todėl svarbiausia atsirinkti patikimus, tikrus savo srities profesionalus. Pasitaiko atvejų, kai žmonės renkasi itin pigius variantus, kuriuos siūlo norintys pasipelnyti apgavikai. Gali pasitaikyti tokių, kurie įmontuoja suklastotą plėvelę, kuri yra nežinomos kilmės, pigi ir pagaminta nesilaikant ES reikalavimų saugumui ir ekologiškumui. Kadangi tokios plėvelės nėra tirtos, negalima žinoti ar jos neturi neigiamos įtakos sveikatai. Taigi, visuomet reikia rinktis kokybę ir domėtis, kad produktas, kurį perkate atitiktų kokybę ir visas normas, pagal kurias turėtų būti pagaminta plėvelė luboms.

Įtempiamos lubos taip pat puikiai paslepia visus defektus, kuriuos turi tikrosios lubos, taip pat pasislepia laidai ir visi kiti dalykai, kurie neprivalo būti matomi. Specialistai teigia, kad tokios lubos puikiai ir tam, kad apsaugotų namus nuo vandens užliejimo – tai ypač aktualu gyvenant bute. Kartais pasitaiko, kai dėl kaimynų kaltės užliejamas būstas, tuomet įtempiamos lubos labai praverčia, nes gali išlaikyti didelį kiekį vandens, todėl žalos namams pridaroma daug mažiau. Tokiam atvejui nutikus vanduo išsiurbiamas, o tuomet plėvelė vėl įtempiama.

Privalumų šios lubos turi labai daug – jos atrodo puikiai, įmontuojamos greitai, gali tarnauti labai ilgai, o priežiūra nereikalauja jokių ypatingų veiksmų, tačiau vienintelis jos minusas yra tai, kad reikia atsargiai elgtis su aštriais daiktais, kad plėvelė nebūtų įpjauta. Žinoma, tai nebūtinai yra minusas, dažniausiai prie lubų niekas nelenda su aštriais daiktais, tad toks dalykas neturėtų sukelti didelių problemų. Jei galvojate apie įtempiamas lubas, kokybiškas paslaugas teikiančius specialistus rasite – https://www.lubunamai.lt/.