Verta pastebėti tai, kad ligos ir patys sunkiausi sveikatos sutrikimai mus gali užklupti labai netikėtai. Puikiai suvokiame tai, kad kartais net nejaučiame jokių simptomų, kurie galėtų byloti apie rimtas problemas, o tai sužinome visiškai netikėtai, visai kitų tyrimų metu. Puikiai suvokiame, kad tokios naujienos tikrai nelaukiame ir nesitikime nei vienas iš mūsų: https://www.gogreenhemp.lt/straipsniai/kas-geriau-pilno-spektro-kanapiu-aliejus-ar-plataus-spektro-kanapiu-aliejus-19. Tačiau, realybė yra tokia ir vieną dieną galime gyventi labai nerūpestingą ir nuotykių kupiną gyvenimą, tačiau kitą jau kovoti su labai sunkiais sveikatos sutrikimais. Vien ta mintis, kad kaip nors turime susitaikyti su diagnoze, kuri galbūt iš esmės pakeičia mūsų gyvenimą yra itin skaudi. Tačiau, tai tikrai nereiškia, kad tai jau jums yra mirties nuosprendis ir pakeisti nieko jau nebus galima. Reikia tikėtis, kad apie bet kokią ligą, kuri pradėjo vystytis jūsų organizme bus pranešama kaip tik galima greičiau: https://lt.wikipedia.org/wiki/Kanapiniai. Tokiu metu ir jos gydymas yra kur kas paprastesnis. Tarkime, viena iš opių ligų, kurios egzistuoja mūsų visuomenėje yra Parkinsono liga. Nors anksčiau manyta, kad ja gali sirgti tik 60 -70 metų asmenys, tačiau, šiuo metu yra pastebėta itin nemaloni tendencija, kad šios ligos pacientais tampa vis jaunesni žmonės. Tad, atrodo, kad net nuo tokios baisios ligos negalime būti apsaugotas nei vienas. Įdomu: https://www.delfi.lt/verslas/verslas/kanapiu-aliejuje-nustatyti-tersalai.d?id=66678606.

 

Kitas labai svarbus momentas šiuo klausimu, kokia sudėtinga yra ligos forma ir kokią įtaka ji turi kasdieniam gyvenimui? Gerai žinome tai, kad jei ligos forma nebus sudėtinga ir žmogus galės gyventi savarankiškai, tai jam tikrai nesukels labai didelio diskomforto. Tačiau, pastebima, kad ši liga yra diagnozuojama tik kur kas vėlesnėmis stadijomis. Tokiu metu, žmogui išlikti visiškai savarankišku gali būti tikrai labai sudėtinga, o jums nepadės nei kanapiu aliejus. Tačiau, tokiu metu, kai niekada svarbus tampa pasirenkamas gydymas, naudojamos priemonės. Be jokios abejonės, šiuo klausimu galimos kelios alternatyvos:

  1. Pasirinkti tradicinės medicinos gydymą.
  2. Pasirinkti homeopatinį gydymą (alternatyvioji medicina (kanapiu produktai)).
  3. Visiškai atsisakyti bet kokio gydymo.

Be jokios abejonės, trečiasis variantas tikrai nėra pats geriausias pasirinkimas. Puikiai suvokiame tai, kad liga pati niekur nedings ir bėgant laikui įveikti ją bus kur kas sunkiau nei bet kada. Be kita ko, būtina suprasti tai, kad kanapiu arbata ir bet kokie kiti šio augalo produktai yra vienas iš gydymo būdų, kuris yra tam tikros sistemos dalis. Naudinga: https://www.15min.lt/maistas/naujiena/interviu/aliejiniu-augalu-augintojas-kanapiu-seklos-ir-aliejus-lietuviskas-supermaistas-1056-1049254.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *