Apie dantų balinimą namuose žmonės yra susidarę skirtingas nuomones. Kai kurie mano, jog dantų balinimas namuose yra geras būdas sutaupyti. Kitų nuomonė yra kiek skeptiškesnė. Logiškai mąstant, kodėl žmonės turėtų rinktis brangias odontologijos centruose siūlomas paslaugas, jei dantis būtų galima pašviesinti pigiai namuose? Dantų balinimas yra sudėtingas procesas, jei yra pasirenkamos neprofesionalios priemonės. Tačiau tai nereiškia, jog dantų negalima pašviesinti namuose. Dantų balinimas namuose yra veiksmingas tuomet, kai yra pasirinktos profesionalios priemonės. Namuose esantų maisto produktai, pigi dantų pasta dantų nepašviesins. Tačiau yra nemažai pasirinkimų, kurie gali suteikti šviesesnį dantų atspalvį:

  • Balinančios dantų kapos yra dažnas pasirinkimas. Žmonės renkasi šį variantą, kadangi tai nebrangu ir galima dantis šviesinti namuose. Balinančios dantų kapos yra siūlomos odontologijos centruose. Dažniausiai jas pasirenka, jog būtų galima palaikyti dantų baltumą, tačiau jos gali ir šiek tiek pašviesinti dantis. Mokėti reikia apie 100 eurų, todėl žmonės dažnai pasirenka šį variantą. Pasirinkti šį variantą galima, nes jis yra veiksmingas.
  • Kai kurie renkasi balinančias dantų juosteles. Daugelis tokių juostelių yra neveiksmingos ir nevertos dėmesio bei pinigų. Tačiau kai kurios efektyviai šviesina dantis. Rasti veiksmingas balinančias dantų juosteles gali būti sudėtinga. Dažniausiai jos yra perkamos internetu. Jei dantų juostelės yra veiksmingos, tuomet jos gali turėti sudėtį, kuri kenkia dantims. Dėl to dažniausiai juos parduodamos internete. Balinančios juostelės gali efektyviai šviesinti dantis, tačiau nereikia tikėtis, jog juostelės suteiks norimą baltumą. Pasirinkti balinančias juosteles galima, jei reikia šiek tiek pašviesinti dantis ir suteikti jiems spindesį.
  • Galima rasti įvairias priemones, kurios yra veiksmingos. Tai gali būti dantų balinimo rinkinys, balinanti dantų pasta. Šias priemones reikia rinktis tiems, kurie turi realius lūkesčius. Tiems, kurie nori turėti spindinčiai baltus dantis, geriau nemėginti jų balinti namuose. Dantų balinimas namuose yra efektyvus, tačiau gali tik šiek tiek pakeisti dantų atspalvį. Balinti dantis namuose galima, nes tai pigu ir efektyvu.

Dantų balinimas namuose yra sudėtingas procesas, todėl geriau rinktis priemones atidžiai. Kai kurios priemonės yra efektyvios. Rasti tokias priemones galima odontologijos centruose arba internete. Tačiau rinktis reikia atsargiai. Pasirinkti reikia priemones, kurios turi gerą sudėtį ir yra veiksmingos. Kiekvienas turėtų atidžiai rinktis ir domėtis sudėtimi. Dantų balinimas yra brangus, tačiau verta pašviesinti dantis ir turėti žavią šypseną.