Iki metų pabaigos likus vos kiek daugiau nei mėnesiui, tampa aišku, tai – puikus laikas pažvelgti, ką žmonės mėgo ir kokius sprendimus, susijusius su įvairiais produktais ar paslaugomis, priėmė dažniausiai. Ne išimtis ir turėklai – kaip žinia, dažnas turėklus laiko vienu gražiausių interjero detalių, tad, nieko keista, kad investuojamos iš tiesų didelės pinigų sumos. Kokie sprendimai patiko labiausiai šiais metais? Jūsų dėmesiui – 2019–ųjų  laiptų turėklų tendencijos.

Siekiant atsakyti į klausimą, kokie laiptų turėklai buvo populiarūs šiais metais, verta akcentuoti, kad metalinių laiptų žmonės pageidavo kur kas dažniau nei medinių. Ir nors medis iš tiesų turi daug puikių privalumų (yra natūrali, ekologiška žaliava), dėmesį verta atkreipti į tai, kad metalas atrodo kur kas dekoratyviau nei medis. Na, o atsižvelgiant į tai, kad iš turėklų būtent ir yra tikimąsi puošnumo, tampa nesunku suprasti, kodėl pirmenybė teikiama būtent metaliniams turėklams. 

Dažnai žmonės sako, kad stiklas – viena nepraktiškiausių žaliavų, neva, labai greitai pastebimi visi ant jo esantys nešvarumai, o dėl neatsargaus elgesio, pavyzdžiui, smūgių, stiklas gali būti pažeidžiamas ir prarasti puikią pirminę išvaizdą. Nepaisant visų šių, stiklui priskiriamų savybių,  2019–ųjų metų tendencijos rodo, kad lietuviai stiklą pamilsta vis labiau ir labiau – pasirodo, stikliniai turėklai buvo užsakomi kur kas dažniau nei 2018 metais. 

Pastebima ir dar viena tendencija – vis dažniau buvo užsakomi gausiai dekoruoti turėklai.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad vertinant užsakymus, matyti, jog nemažą dalį jų sudarė laiptai be turėklų. Atsižvelgiant į tai, belieka tik daryti prielaidą, kad nemaža dalis užsakovų vis tik yra linkę laiptų gamybai išleisti nedaug pinigų, tad, kad galutinė suma būtų kuo mažesnė, turėklų tiesiog atsisakoma. Kita vertus, tai nėra pats išmintingiausias pasirinkimas, kadangi laiptais su turėklais yra kur kas saugesnis, patogesnis bei, žinoma, dekoratyvesnis pasirinkimas.

Na, o, jei artimiausiu metu laiptus su turėklais, planuojate įsigyti ir jūs, tai, belieka tik pastebėti, kad vadovaudamiesi šiomis tendencijomis, pasirinksite tai, kas populiaru.