Naktinukai gali būti puiki dovana ne tik sau, tačiau taip pat ir mylimai moteriai. Juk pažadinti aistrai lovoje kartais tereikia tik geros drabužio, kuris atskleidžia seksualumą ir padeda parodyti kitą moters pusę. Žinoma, kai kurie vyrai pergyvena, kad tinkamiausių naktinukų pasirinkimas yra sudėtingas darbas. Galiausiai, ar apskritai yra įmanoma rasti tokį intymų drabužį, kuris tobulai tiktų kitam žmogui?

Įmanoma. Geriausia ieškoti MiestoMada prekybos vietoje, kadangi čia pasiūla yra plačiausia.

Naktinukų paieškos turėtų prasidėti nuo dydžių. Jeigu tiksliai nežinote, koks yra Jūsų moters dydis – tokiu atveju geriausia peržiūrėti šiuo metu jos dėvimus drabužius. Tiksliau – naktinukus, kadangi viršutinių drabužių dydžiai dažniausiai skiriasi nuo tų, kuriuos mes dėvime miegojimo metu.

Taip pat geriausia pasižiūrėti ne tik raidinį žymėjimą, tačiau detaliai išmatuoti šiuo metu turimo naktinuko matmenis, tokiu atveju paprasčiau rasite tinkamą. Kadangi MiestoMada prekybos vietoje drabužiai yra surašyti matmenimis – nesunkiai rasite tinkamiausią.

Žinoma, blogiausiu atveju visada galimas naktinukų grąžinimas, tačiau skyrus šiek tiek laiko tikrai rasite tinkamo dydžio.

Kitas svarbus kriterijus renkantis labiausiai tinkamus naktinukus yra dizainas. Stiliaus prasme drabužis gali būti labai įvairus. Vyrai dažniausiai savo moterims dovanoja seksualius, tačiau reikia nepamiršti, kad ir tokiu atveju jie turi būti praktiški. Dažniausiai nepatogumą sukelia labai daug kaspinėlių, sagučių bei panašių akcentų. Jie atrodo gražiai, tačiau miegotu su tokiu apatinuku tikrai nebus patogu. Kita galimybė – dovanoti du skirtingus. Vienas skirtas kūno linijoms parodyti, kai tuo tarpu kitas – patogiam miegui.

Renkantis miegojimui skirtus drabužius taip pat daugiau dėmesio skirsite ir audiniui. Siūlome rinktis tuos, kurie yra natūralus, galiausia – medvilniniai. Jie maloniai glunda prie odos, taip pat ilgai tarnauja ir metų eigoje greitai nenusiskalbia.

Paskutinis kriterijus, kuris dažnai vertinamas ir lyginimas yra kaina. Jeigu norite išties geros kokybės naktinuko – tokiu atveju paskirkite kiek didesnę investiciją. Galiausiai, juk tai yra dovana. Svarbu, kad ji būtų kokybiška bei ilgai tarnautų. Tačiau tai nereiškia, kad verta permokėti. Net ir pigiau kainuojantys naktinukai gali būti kokybiški. Mokėti šimtų – neverta, nes mokate už vardą.