Vis galvojate kuo tokios ypatingos yra įtempiamos lubos ir nežinote ar verta jas pasirinkti savo interjerui? Sužinokite kokiomis savybėmis jos pasižymi ir kodėl namuose jos puikiai dera. Vis daugiau žmonių ir dizainerių pataria rinktis būtent šį būdą atrestauruoti lubas. Įprastai norint pasiekti estetišką vaizdą reikia ne tik lubas glaistyti, lyginti, tinkuoti, bet ir dažyti ne vienu sluoksniu, kas užima labai daug laiko, o po to reikia susitvarkyti ir visą kambarį, kuris dažniausiai lieka dulkėtas ir išteptas dažais. Įtempiamų lubų montavimas daug paprastesnis, o rezultatai tikrai nustebina ir palieka didžiulį įspūdį. Yra labai daug priežasčių dėl kurių tokio tipo lubas įsirenginėti norės vis daugiau žmonių.

Nors anksčiau įtempiamų lubų montavimas kainuodavo tikrai labai daug ir ne visi galėdavo tokia prabanga mėgautis, dabar atsirado galimybė įtempiamas lubas turėti visiems. Padaugėjo ir gamintojų, ir specialistų, kurie tokias lubas kokybiškai sumontuoja, todėl ir kainos pasidarė labai konkurencingos. Taigi, jei svarstote apie tokias lubas, nebereikia galvoti apie didžiulę kainą, nes ji dabar atitinka kokybę.

Kadangi šios lubos susideda iš karkaso ir pvc plėvelės, kai kurie gali pagalvoti, kad plastikinė plėvelė yra nesaugi ir gali kenkti sveikatai, tačiau tai visiška netiesa. Tai patikima ir saugi medžiaga, kuri taip pat yra atspari drėgmei ir chemikalams. Jos gaminamos pagal tam tikrą standartą ir yra sertifikuotos. Svarbiausia saugotis apsišaukėlių, kurie bando parduoti prastas plėveles, kurios gaminamos Kinijoje ir neturi sertifikuoto, nes jos nėra tokios kokybiškos ir neaišku iš ko tiksliai pagamintos bei ar yra saugios.

Įtempiamų lubų montavimas jūsų namuose leis džiaugtis ir išskirtiniais dizainais. Žinoma, ne visiems tai didelis prioritetas, tačiau tai, kad yra galimybė ne tik turėti standartines, bet ir visiškai kitokias lubas yra didžiulis pliusas mėgstantiems originalumą bei turintiems neeilinių idėjų.

Ypatingos priežiūros tokio tipo lubos nereikalauja, todėl nereikės pirkti nei tam specialių priemonių, nei produktų. Svarbiausia nusivalyti dulkes, ą galima padaryti ir su drėgna šluoste ir nenaudoti aštrių daiktų, kurie gali pažeisti plėvelę. Pati plėvelė tikrai gali tarnauti labai ilgai ir dažniausiai ji keičiama tuomet, kai atsibosta ir norisi atnaujinti spalvą, vaizdą ir panašiai. Tuomet įtempiamų lubų montavimas būna daug greitesnis, nes reikia tik pakeisti plėvelę, o karkasas tinka toks, koks jau yra. Jei jūs galvojate apie įtempiamas lubas, jomis pasirūpinti gali https://www.lubunamai.lt/ specialistai.