Sakoma, kad nėra tokios suknelės, kuri netiktų vienai ar kitai dailiosios lyties atstovei. Tačiau, ar kada susimąstėte, kad sukneles galite rinktis ne tik pagal savo figūros ypatumus patinkančias spalvas ar nuotaiką, bet ir pagal zodiako ženklą. Taigi, pats metas sužinoti, kokia suknelė jums tik labiausiai, jei esate…

Avino ženklo atstovė. Ne paslaptis, kad būtent po šiuo ženklu gimusios garsėja ypač karštu temperamentu bei sudėtingu charakteriu, tad puikiai tiks aptemptos suknelės. Taip pat žvaigždės pataria atkreipti dėmesį į griežtų formų bei linijų sukneles, o taip pat – ryškių spalvų sukneles. Tačiau, kaip bebūtų keista, astrologai pastebi, kad po šiuo ženklu gimusioms dailios lyties atstovėms puikiai tinka ir sportinio stiliaus drabužiai, tad sportinio stiliaus suknelės – taip pat ne išimtis.

Jaučio ženklo atstovė. Po šiuo ženklu gimusius yra įvardijamos kaip Veneros dukros. Dar daugiau, jautukės paprastai apibūdinamos kaip pačios moteriškiausios visame zodiake, tad joms idealiai tinka viskas, kas pabrėžia moteriškumą: aptemptos suknelės; klasikinio stiliaus suknelės; o taip pat – gausiai dekoro elementais puoštos suknelės. Tačiau net ir tai dar ne viskas – labai dažnai po šiuo ženklu gimusios moterys yra apibūdinamos kaip ypač gyvenimą mylinčios optimistės. Na, o optimistiškoms būtybėms puikiai tinka ryškių spalvų suknelės.

Dvynių ženklo atstovė. Tai – oro stichija, kad dvynės garsėja savo nenustygimu vienoje vietoje. Būtent todėl žvaigždės sako, kad joms puikiai tiks tokios suknelės, kurios nevaržo judesių. Tai gali būti sportinio stiliaus, plačios ar laisvo kirpimo suknelės. 

Vėžio ženklo atstovė. Po šiuo ženklu gimusios moterys yra apibūdinamos kaip ypač ramios, stabilumą bei patikimumą mėgstančios, todėl joms puikiai tiks suknelės, kurios nėra gausiai dekoruotais įvairiais elementais. Taip pat puikiai tiks pastelinių spalvų suknelės.

Liūto ženklo atstovė. Gimusioms po  šiuo ženklu tinka viskas, kas dvelkia karališkumu bei solidumu. Būtent todėl žvaigždės sako, kad pirmenybę derėtų teikti aksomo suknelėms.

Mergelės ženklo atstovė. Po šiuo ženklu gimusi moteris gerai jausis vilkėdama neįmantraus kirpimo, dalykinio stiliaus, pastelinės spalvos suknelę.